Dijital Reklam Ajansı

2015 yılından itibaren dijital reklam ajansı olarak faaliyet gösteriyoruz. PHX Medya olarak sektör ve pazar ayırt etmeden işini, ürünlerini ve hizmetlerini kendi hedef kitlelerine daha güçlü ulaştırmak isteyen markaların marka değerine değer katıyor, markalarını görünür kılıyoruz.

Dijital dünyanın kapılarını sonuna kadar açmayı vadettiğimiz markalarımızı geniş kitlelerle buluşturuyoruz.

Büyük-küçük ayrımı yapmadan, tüm markalarımıza aynı ilgiyi gösteriyor ve aynı mesai saatlerini harcıyoruz.

Ajans içinde benimsediğimiz aile sıcaklığını profesyonellikle harmanlayıp markalarımızla olan ilişkilerimize de bunu yansıtıyoruz; böylece markalarımızla iletişimimiz samimiyete, profesyonelliğe ve karşılıklı anlayışa dayanıyor.

Markalarımızı daha Güçlü Kılmak İçin Çalışıyoruz

Misyonumuz, sıkı sıkıya bağlı olduğumuz, yaratıcı işler ortaya koyma ve geniş hizmet paletimizle markalarımızı memnun etmektir.

Sosyal medya yönetiminden tutun da animasyon film yapımına kadar birçok farklı hizmeti tek bir çatı altında toplamayı başaran ajansımız, beraber çalıştığımız markalarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Markalarımızın sonradan ortaya çıkabilen ihtiyaçlarına da pratik ve yaratıcı çözümler üretiyor. PHX ailesine katılan markalarımız bir başka firmayla, şirketle ya da ajansla çalışmasına gerek kalmadan, tüm ihtiyaçlarını ajansımız bünyesinde giderebiliyor. Bu sayede markalarımız iş takibini kolaylaştırıyor, yüksek verimlilik sağlıyor ve 2. ya da 3. bir firmayla zaman kaybetmiyor.

360 Derece Hizmet Sağlıyoruz

PHX Medya ailesi olarak işinizi kendi işimiz gibi önemsiyoruz.

Attığımız her adımda markanızın büyümesini, gelişmesini ve gücüne güç katmasını amaçlıyoruz.

MARKALARIMIZI SAHİPLENİYOR, ONLARIN İŞİNİ KENDİ İŞİMİZ GİBİ GÖREREK İŞE YAKLAŞIYORUZ. İHTİYAÇLARA VE SONUCA ODAKLI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ. DOĞRU BİR İLETİŞİM AÇILAMAZ DENİLEN KİLİTLERİ AÇABİLİR. BİZ İŞİMİZİ SEVİYORUZ, İŞİNİZİ DE KENDİ İŞİMİZDEN AYIRMIYORUZ. İŞİNİZİ SEVİYORUZ!

İşinizi Seviyoruz!

Tüm Markalaşma ve Reklam İhtiyaçlarınız İçin Çalışıyoruz

Hizmet verdiğimiz markaları müşteri olarak değil partner olarak görerek, işlerine en fazla katkıyı sağlamak için sonuç odaklı çözümler üretmekteyiz. Markalarımızın işlerini kendi işimiz gibi görüp “İşinizi Seviyoruz!”.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Çözüm Odaklıyız

Hizmet verdiğimiz markalara sorun çıkaran değil, çözüm bulan olmaya gayret ediyoruz.

Amaca Hizmet Ediyoruz

İhtiyaçlarınızı iyi dinleyip, hedefe yönelik çalışıyoruz.

İşimizi Takip Ediyoruz

Detaylı rapor ve analizlerle her yaptığımız çalışmanın çıktısını titizlikle takip ediyoruz.

Yaratıcı İçerikler Üretiyoruz

Etkili içerik üretimi yapılan her çalışmada büyük önem taşıyor. İşimize yaratıcılığı ön plana alarak yaklaşıyoruz.

Markalarımızı sahipleniyor, onların işini kendi işimiz gibi görerek işe yaklaşıyoruz. İhtiyaçlara ve sonuca odaklı çözümler üretiyoruz. Doğru bir iletişim açılamaz denilen kilitleri açabilir. Biz işimizi seviyoruz, işinizi de kendi işimizden ayırmıyoruz.
İşinizi Seviyoruz!
PHX Medya Reklam Ajansı